כתר הרימון

רכזים ותמציות לתעשיית המזון

צרו קשר -סיטונאים

צרו קשר - כתר הרימון

לקוחות קיימים

לקוח יקר, אזור זה מיועד לסיטונאים בלבד. אם ברצונך לבצע הזמנה, אנא הרשם לאתר עם שם המשתמש שלך  והסיסמה ובצע הזמנה, האספקה, התנאים המסחריים בהתאם למה שנקבע בינך לבין "כתר הרימון".

במידה ואתה רוצה ליצור קשר, אתה יכול להשאיר הודעה ואנו נשוב אליך בהקדם האפשרי.

לקוחות חדשים

לקוח חדש אנא צור קשר ראשוני עם "כתר הרימון" בטרם תעשה שימוש באיזור הסיטונאי, יצירת הקשר נועדה להסדיר את התנאים המסחריים בינך לבין "כתר הרימון".

עם הסדרת ההתקשרות, תוכל להרשם באופן עצמאי ולבצע הזמנות ישירות מהאתר.

השימוש באיזור הסיטונאי מיועד ללקוחות עיסקיים בלבד. לא תינתן גישה ולא תבוצע הספקה ללקוח פרטי מאזור זה.

תמצית אננס

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות לגבי תהליך ההזמנה

האם המכירה היא לצרכן הפרטי או רק לסיטונאים ?

באתר ניתן לבצע רכישה של מוצרים ( בסכום מינימום של 100 ₪ כולל מע”מ ללקוח פרטי), אנחנו מוכרים לשוק הפרטי והסיטונאי והמוסדי. תהליך ההזמנה כולל איסוף מוצרים לעגלה ,עדכון כתובת למשלוח , ביצוע התשלום באמצעות כרטיס אשראי . עם סיום ההזמנה , תופק לך אישור הזמנה וקבלה על התשלום.

לתשומת ליבך, יתכן כי חלק מהמוצרים אינם זמינים במלאי. במקרה של חוסר במלאי אנו ניצור קשר איתך לעדכון והשלמת תהליך המכירה בהתאם

אני סיטונאי איך אני נכנס לראות מחירים סיטונאיים?

לסיטונאים , קיימת  אפשרות להזמין באתר את המוצרים והכמות המבוקשת לתוך עגלת הקניות .בסוף תהליך ההזמנה תגיעו לדף לתשלום, שם יעמדו בפניך 2 בשתי אפשרויות:

  1. שליחת בקשה לקבלת הצעת מחיר ותנאים מסחריים אחרים . עם קבלת הבקשה , ישוב אליך נציגנו והשלמת תהליך ההזמנה .הזמנות ניתן לבצע בימים א-ה משעה 7:30 עד 17:00 א-ה.
  2. לשלם באמצעות כרטיס אשראי והמשלוח יצא אליך בתאום מועד ומקום ההספקה המבוקש.

שים לב – המחיר הסיטונאי שיוצג לך באתר כולל מע”מ

האם ניתן לייצר מותג פרטי ?

Private Label

בהחלט, ניתן להזמין כל מוצר ממוצרי החברה ולשווקו כמותג פרטי בכפוף והגבלות והתנאים המסחריים שלנו כמות יצור מינימלית תידרש בכל הזמנה.

איך אתם שולחים את המוצרים?

לאחר השלמת ההזמנה והתשלום , צוות הלוגסטי מכין את ההזמנה למשלוח לפי אזורי חלוקה וקדימות ההזמנה .המשלוחים שלנו נארזים בחנות המפעל ונשלחים לבית הלקוח באמצעות חברת " דואר שליחים" של דואר ישראל או באמצעות מערך שילוח אחר שלנו.

המשלוח הוא בתשלום בהתאם לתעריפים הקבועים באתר.

האם המוצרים שלכם הם טבעיים ומכילים פרי ?

מגוון המוצרים שלנו כוללים מוצרים בקבוצת "משקה מן הטבע" הינם פיתוח יחודי של טכנולוגיית מזון המכילה מוצרים טבעיים לחלוטין. חלקים מהמוצרים מכילים פרי באחוזים משתנים שעבר תהליכי הקפאה ואחרים שעשויים מחומרים לא טבעיים והכל בהתאם לכללי רשיון משרד הבריאות וטכנולוגיית המזון.

האם אני יכול להחזיר את המוצרים שרכשתי?

חוק הגנת הצרכן מקנה הגנה בעסקת מכר מרחוק, ומאפשר לצרכן לבטל את העסקה בתנאים מסוימים. סעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן מאפשר לצרכן לבצע ביטול עסקה באופן חד-צדדי מיום עשיית העסקה ועד 14 יום מיום קבלת המוצר או מיום קבלת טופס גילוי לפי המאוחר מביניהם. כך למשל, אם הזמנתם טלפונית רהיטים שפורסמו בקטלוג במצורף לעיתון, או מאתר אינטרנט, אבל מיד לאחר מכן התברר לכם כי טעיתם במידות או שהמוצר לא מתאימות לצרכיכם – תוכלו לבטל את העסקה.

החוק אינו מאפשר ביטול עסקאות מכר מרחוק לרכישת:
– טובין פסידים (מוצרי מזון, פרחים, תרופות וכיו"ב)
– מוצרי מידע (תוכנות מחשב)
– מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן בעקבות העסקה
– מוצרים שניתן לשכפל, להעתיק או להקליט שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

האם יש לכם רשיון יצרן ?

כן, אנו מחזיקים ברשיון יצרן של משרד הבריאות .

האם אתם מחזיקים בתעודת כשרות ומאיזה סוג כשרות?

כן , אנו מחזיקים תעודות כשרות של